Služby

Poporodní péče

Kurz šestinedělí

Nechceš být zaskočena tím, co přijde po porodu? A už vůbec na to nechceš být sama? V tom případě je přesně pro tebe poporodní péče, jejíž součástí je plánování a péče o tělo a psychiku po porodu.

Tělo se mění devět měsíců během těhotenství, ale má pouze šestinedělí na to, aby se „vše vrátilo zpátky“. A ty mu můžeš pomoci.

Více o poporodní péči

Laktační poradenství

kojeni

Bojíš se, že budeš mít málo méka? Nebo již miminko máš, ale špatně prospívá? Bolí tě kojení? Miminko se špatně přisává? Pláče u prsu? Nebo řešíš jinou situaci související s kojením? Ráda ti s ní pomůžu.

Více o laktačním poradenství

Motýlí terapie

Motýlí terapie neboli metamorfní technika je velmi jemná harmonizační metoda, která odstraňuje bloky, které nám brání žít v plném potenciálu. Je ideální pro těhotné ženy, které odstraněním bloků a nesloužících přesvědčení u sebe zmírní generační zátěž u svých dětí a často si zpracují i strach z porodu. Metoda napomáhá samohojivým schopnostem těla a je tedy vhodná i pro ženy v šestinedělí, kterým pomáhá k regeneraci a zpracování porodu. A v neposlední řadě je vhodná i pro novorozená miminka, kterým napomáhá zpracovat vlastní prenatální období a porod. 

Více o motýlí terapii

Online kurz Láskojení

Čekáš své první miminko a nechceš být zaskočená tím, co přijde po porodu? Nebo ti u prvního miminka kojení nevyšlo a teď to chceš mít jinak? V tom případě pro tebe mám komplexní přípravu na šestinedělí a kojení, v níž se všechny důležité informace dozvíš. Navíc je součástí kurzu také individuální konzultace a video o laktačním poradenství v ČR, které vysvětluje, proč se tak diametrálně liší přístupy laktačních poradkyň.

Více o kurzu

E-book Šestinedělní wellness

Růže a bylinky

Chceš si šestinedělí užít, a ne jen přežít? Abys nebyla závislá na tom, zda máš ve své blízkosti poporodní dulu, napsala jsem e-book plný konkrétních tipů, návodů a receptů, které využiješ (nejen) během šestinedělí. Jde přímo do praxe, suchou teorii v něm nenajdeš.

Jen do konce května za předprodejní cenu, případně jako dárek k online kurzu Láskojení.

Chci vědět více

Péče o jizvy po císařském řezu

Rodila jsi císařským řezem nebo jím plánuješ rodit? Nezanedbej péči o jizvu – nejde jen o estetickou stránku, ale především o tu funkční. Neopečovaná jizva ti může zkomplikovat život srůsty, bolestmi v jiných částech těla (například zad či nohou), ale také bolestivým intimním stykem. Navíc pravidelnou péčí docílíš také návratu citu do bříška. 

Více o péči o jizvy po CS