Péče o bříško v těhotenství a po porodu

ebook péče o bříško

E-book o významu a postupech, jak v období těhotenství a šestinedělí pečovat o své bříško. 

Trápí vás v těhotenství bolavá záda či bolest stydké spony? Už se modlíte za každý týden, který vás blíží k porodu, abyste konečně „to břicho dala pryč“? 

Chcete zažít šestinedělí v posvátnosti a klidu, které k tomuto období patří? Zažila jste již jedno šestinedělí a děsíte se toho dalšího? 

Stačí tak málo, aby se prožívání těchto období změnilo k lepšímu..

Pro Tebe, která si vyčítáš průběh porodu

Titulní stránka hojivého dopisu Pro Tebe, která si vyčítáš průběh porodu

Ne každá z nás zažila porod podle svých představ. A ohlédnutí zpět často bolí a výčitky a fráze MĚLA JSEM či NEMĚLA JSEM sžírají zaživa. Očekávání jsou silná a stále v nás žijí, i když už je po všem. A zůstává nevyřčené prázdno a vztek a smutek. Zklamání ze sebe sama.

Pokud patříš k ženám, které na porod nevzpomínají s tichou pokorou a radostí, ale naopak se v Tobě rozbouří emoce, je tento dopis pro Tebe. Protože nejsi jediná, které se nevyplnilo její očekávání. 

A možná zrovna Ty jsi ta spokojená a naplněná máma, které vše vyšlo podle představ, ale znáš ženy, které to tak nemají. Neváhej jim poslat tento odkaz: www.transformacevmatku.cz/ke-stazeni/, kde si hojivý dopis mohou stáhnout. Třeba díky němu dosáhnou zase svého ztraceného klidu.