Španělština pro maminky s dětmi

Výuka španělštiny

Španělština se prolíná velkou částí mého života. Vystudovala jsem šestileté česko-španělské gymnázium, které jsem zakončila maturitou převážně ve španělštině, a pokračovala ve studiu na VŠ. Vedla jsem individuální i skupinové kurzy, spolupracovala s různými jazykovými školami – namátkou Italské centrum v Ostravě, JŠ Amigas v Brně, Bohemia Institut v Praze. Podílela jsem se na tvorbě učebních materiálů, dobrovolně tlumočila setkání s peruánským šamanem a třídenní školení Kubánců s ekologickou tématikou, překládám webové stránky.

Více o mně jako lektorce najdete na stránkách spanelstinapraha.blog.cz, kde najdete také reference mých studentů.

Kurzy španělštiny pro maminky s dětmi

Kurzy španělštiny pro maminky s dětmi jsou dosti specifické a tvořené na míru, což v praxi znamená:

 • Nemusíte si kupovat učebnici, ale vystačíte si se sešitem a eurosložkami, kam si budete dávat mnou vytvořené či nakopírované materiály.
 • Místo plně vybavené učebny se budete učit v herničce pro děti, na dosah vašich ratolestí.
 • Tempo výuky je dostatečně pomalé, abyste výuku zvládaly i během plnění potřeb vašich dětí i v případě absence – nemusíte se bát, že se po vynechání lekce nechytnete.
 • Díky pomalému tempu a roztříštěné pozornosti jsou součástí kurzu interaktivní online cvičení zaměřená na gramatiku, slovní zásobu a poslech, ke kterým můžete zasednout kdykoliv chcete a kolikrát chcete.
 • Učíte se v malé skupince max. 6 studentek.
 • S delším odchodem se počítá 🙂 Nemusíte tedy urychleně opustit místnost, aby mohl najet další kurz.
 • Prostory jsou baby-friendly, najdete v nich kromě herničky i kuchyni vybavenou plastovými skleničkami a miskami, na záchodě je nepostradatelný nočník.
 • Na míru je dělaná i cena kurzu, která se navíc platí nadvakrát, pokud tedy zjistíte, že kurz nestíháte nebo nezvládáte, můžete se rozhodnout v něm nepokračovat a neplatit tedy druhou polovinu.

Cena kurzu zahrnuje..

 • výuku 10 lekcí,
 • interaktivní online cvičení zaměřená na gramatiku, slovní zásobu a poslech,
 • náklady na kopírování a tisk,
 • v případě absence zaslání materiálů a podrobného výkladu o proběhlé lekci na e-mail, případně i konzultaci po Skypu nebo telefonu.

A jaká je tedy ta kouzelná cena? Za 10 lekcí, kdy 1 lekce = 75 min, zaplatíte 2000 Kč.

Myslím, že to je dostatečně příjemná cena, která kombinuje sebevzdělávání s možností bytí s dětmi, případně i jejich zabavení v herničce. O bonusu ve formě pravidelného sociálního kontaktu pro vás ani nemluvě 🙂

Jak to na lekci vypadá?

Lekce španělštiny pro maminky s dětmi
Lekce španělštiny pro maminky s dětmi

Co říkají na kurz jeho účastnice?

„Španělštinu s Janou moc doporučuji. Už nějakou dobu jsem se o španělštinu pokoušela samostudiem, ale lekce mi dávají a motivují mě mnohem víc. Jako hlavní pozitivum vnímám, že se lekce konají dopoledne a za přítomnosti dětí, takže nemusím řešit hlídání. Občas je to sice trochu blázinec a anarchie, ale musím ocenit, jak je Jana schopná vést hodinu i v takto ztížených podmínkách. Velice oceňuji také Janin klidný přístup, reflektující náš postup. “

„Kurz španělštiny byl vždycky můj sen. Sen, který jsem odkládala z mnoha důvodů. Až s dcerkou skoro dva roky na RD výmluvy došly ve chvíli, kdy Jana nabízela kurz ve skupince maminek. Očekávání od prvního “semestru” jsem měla asi takové, abych se s jazykem alespoň seznámila. Když se budu umět představit, tak to bude bomba. To vše a mnohem více se mi splnilo. Veškeré mínusy, které tento kurz má, se týkají dětí, a bez těch to prostě nejde no 😀Jana je fajn lektorka, někdy by na nás mohla být důraznější a nebát se zvednout hlas. A já bych se měla více učit i mimo hodinu😀 Kurz doporučuji! S dětmi je tam navíc velká sranda.“

Zaujalo vás to?

Každoročně otevírám kurzy různých úrovní, aktuální informace naleznete na FB Projekt Vrba, kde se dá také přihlašovat.