Cesta poporodní duly

Je těžké určit, který okamžik byl ten zlomový a průlomový, v němž se mi cesta poporodní duly – a všeho, co nabízím – ukázala. Jemnohmotný svět vnímám od mala, jen se mění způsob, kterým s ním komunikuji. Víceméně většinu života mám protkanou dobrovolnictvím v různých sektorech – a možná právě tento altruismus a snaha pomáhat mě přivedly k dobrovolnému tlumočení setkání peruánského šamana, který mi před lety řekl, ať roztáhnu křídla – a já se o to od té doby snažím.

Změnila jsem svůj život a začala se více zajímat o své bloky a ženskou spiritualitu. Díky mým nejbližším přítelkyním jsem si procítila, jaká je ženská sounáležitost a péče. Dosti jsem na sobě pracovala, až jsem poznala mého současného muže a později i otce našeho syna. Prožili jsme spolu nezapomenutelný domácí porod, na který jsme se dlouho připravovali – a také nezapomenutelné šestinedělí, na které nebyl připraven ani jeden z nás. 

Hledala jsem způsoby, jak se se vším vyrovnat a začít si konečně užívat mateřství, až jsem se rozhodla, že se o vše podělím i s dalšími ženami, které se nacházejí v tom nejcitlivějším období jejich života, protože na něj nemusí být samy.