Kurzy

Lektoruji jednodenní i vícedenní kurzy zaměřené především na šestinedělí, ale také předporodní přípravu. Vypsané kurzy naleznete zde. Kromě skupinových kurzů je možné si domluvit také individuální konzultace či kurzy.

Online kurz Láskojení

Online kurz zaměřený na šestinedělí a začátky kojení, které bývají na kurzech předporodní přípravy často zanedbávány. Informace o začátcích kojení a návod na příjemně strávené šestinedělí včetně prevence diastázy a pomoci ploššímu bříšku po porodu. A to vše za hodně příjemnou cenu.

www.laskojeni.cz

Online kurz Šestinedělní wellness

Růže a bylinky

Připravovaný online kurz pro všechny ženy, které si chtějí šestinedělí užít jako Královny. Pro všechny, které chtějí od šestinedělí více.

Ryze praktické tipy, návody, postupy a recepty, které využijete k tomu, abyste se v šestinedělí opečovaly a hýčkaly, abyste získaly energii na péči o miminko (a starší děti).

Nyní za předprodejní cenu!

www.transformacevmatku.cz/sestinedelni-wellness

Laskavé šestinedělí a kojení

Kurz šestinedělí

Jednodenní kurz zaměřený na sebe-péči během šestinedělí. Vychází z toho, že psychická pohoda po porodu ovlivňuje průběh kojení, proto se věnuje především psychické sebe-péči, ale také té fyzické. Bavit se budeme o bylinkách, vhodných koupelích, o aromaterapii, masážích, péči o bříško, a mnoho dalších. 

Velký důraz je kladen na to, co se s psychikou děje po porodu a s čím je potřeba počítat a být na to připravena. Hodně pracujeme s představami a očekáváními, protože ty jsou důležitými součástmi toho, co novězrozená matka po porodu prožívá.

Druhá část kurzu je věnována kojení, kdy se dozvíte vše potřebné pro jeho zdárný začátek.

Předporodní příprava

Příprava na porod

Víkendový kurz věnovaný přípravě na přirozený porod, a to především prakticky. Projdeme si relaxace, vizualizace, budeme pracovat se strachy a bloky. Budeme hovořit o dobách porodních a čím si každou z nich zpříjemnit a naplno prožít.

Součástí kurzu je část věnovaná šestinedělí a kojení.

Kurz nabízím i ve španělštině, více info tady

Nejsem porodní asistentka a mé poradenství je tedy nezdravotnické, ani nemá ambice ani úmysl zdravotnické poradenství nahrazovat.